Pergola, Zip Perde

Pergola (Tente) Proje ve Uygulama

Pergola sistemleri üstü açık ya da yarı açık, kenarları çitsiz veya çitli olarak uygulanabilen dış mekân oturma sistemleridir. Her türlü hava durumuna göre ayarlayabileceğiniz pergola sistemleri (otomatik tente sitemleri) ile sıcak ve bunaltıcı günlerde gölgenin serinliğini ve rahatlığını hisseder, kışın da konforunu yaşayabilirsiniz.

Pergola sistemi (Otomatik Tente Sistemi) ile terasınızda ya da verandanızda daha fazla güneş ya da daha fazla gölge olması artık sizin elinizde, bu rahatlığı ve kontrolü istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Pergola sistemi tamamen açıldığında güneşin tüm faydalarından yararlanırken, güneşten korunmak istendiğinde de kapalı olarak kullanılabilmektedir. Pergola sistemi (Otomatik Tente Sistemi) ile tek bir tuş ile istediğiniz konforu ve rahatlığı yakalaya bilir ve sevdiğiniz terasınızda ya da verandanızda daha rahat zaman geçirebilirsiniz. PM Yapı olarak amacımız müşterilerimize bu konforu rahat ve güvenilir bir şekilde yaşatmaktır.

Alüminyum Pergola Sistemleri

Alüminyum Pergola, klasik çizgileri, dayanıklı materyalleri ve de en küçük detaya kadar gösterilmiş titiz dizaynı dengeli bir sistem içinde bir arada görmeyi sevenler için hazırlanmış bir pergola sistemidir. Tamamen alüminyum ve paslanmaz çelikten üretilmiş olup bakım gerektirmez. Dış mekanlar da şık ve modern bir pergola rahatlığı ile yaşamak isteyenlere tek başına mükemmel bir çözüm sunar.
Alüminyum Pergola, dış mekanları güneş ışınlarından, rüzgar ve yağmurdan koruyarak yaşanılır hale getirmek için hazırlanmış, açılır kapanır pergola tente sistemidir. Yapıya entegre şekilde tasarlanmış özel alüminyum kılavuzlar sayesinde yüksek direnç sağlamasının yanı sıra sessiz ve hızlı bir şekilde çalıştırılabilme imkanı sunar.

Teknik Destek

Pergola (Tente) ve Kış Bahçesi Su İzolasyonu (Yalıtımı) için tıklayınız

ZİP PERDE

Her mevsim konforunuz ve rahatlığınız için üretilmiş dış mekan stor perdelerdir. Zip Perde esnek ve son derece dayanıklı, çok basit kullanımlıdır. Dünya’nın en iyi kalitesinde ve teknolojisinde üretilen Serge Ferrari tercihimizdir. Kalitesini garantilediğimiz Serge Ferrari’nin ayrıcalıklı teknolojisini fark etmemek ve kalitesini anlamak çok kolay.

Serge Ferrari nin sunmuş olduğu kumaş çeşitliliği ile bulunduğunuz ortama farklı derecelerde ışık geçirme özelliklerini sizlerin seçimine ve tercihine bırakıyoruz.

Zip perdeler etkili ısı kontrolünü ve enerji tasarrufu sağlar, zaman aşımında deforme ve yıpranma olmaz. Yırtılmaz kopmaz ve ateş yürütmez. Tüm hava şartlarında konforunuzu mükemmel tasarımlarınız için renklerle bütünleştirdik.

Dünya’ da yeni trend  zip perde, Teknolojinin ilerlemesi ve gelişmesi ile başarılı tasarımcıların hayallerinin teknoloji ile buluşmasıyla tenteler şekil değiştirip yeni bir tarza büründü, daha güzel, daha kullanışlı ve dikkat çekici görüntüsü ile seçimler arasına ilk tercih oluyor.

Avrupa’dan sonra Türkiye’nin her bölgesine yayılan zip perde, İstanbul’da ilk tercih zip perde. İstanbul zip perde evlerinizi, yazlıklarınızı, otellerinizi, villa ve apartmanlarınızı, tüm yaşam alanlarınızı göz kamaştırıcı ve etkileyici bir hale getiriyor. İstanbul zip perde dış mekanlarınızın stor perdesi olarak talep görmektir.

Etiketler: Pergola, Pergola Nedir, Pergola Fiyatları, Pergola Yapımı, Pergola Tente, Pergola Malzemeleri, Ahşap Pergola, Pergola Su İzolasyonu, Pergola Su Yalıtımı, Tente Su İzolasyonu, Tente Su Yalıtımı, Kış Bahçesi Su İzolasyonu, Kış Bahçesi Su Yalıtımı

 

Google no longer supports Google Images API and this plugin can't work.

You can try to use other plugins with the same feature:
WP Picasa Box - http://codecanyon.net/item/wp-picasa-box/16099962
WP Pixabay Search And Insert - http://wpclever.net/downloads/wordpress-pixabay-search-and-insert