Ofis

Ofis Tadilatı

Ofis yaptığınız işte sizin müşteriler ile iletişime seçtiğiniz ve burada vakit harcadığınız yerdir. Bu mekanın ne kadar düzenli, toplu ve teknolojik olması müşterinin o kadar ilgisini çeker ve sizin o iş konusunda bir adım öne geçmenizi sağlar. Gerektiğinde evinizden fazla vakit geçirdiğiniz bu yaşam alanınızın kalitesi sizin gün içerisinde enerjinizi, duygusal ve düşünsel zekanıza kadar etkilemektedir. Bu neden ofis tasarımı ve düzenlenmesi yani kısaca ofis tadilatı önemlidir.

Müşteri’nin İlk İzlenimi

Müşterilerin gözünde her zaman bırakacağınız ilk intiba önemlidir. Yapacağınız iş görüşmesi düzgün, derli toplu, şık ve modern bir ofiste ise müşterinin sizin şirketiniz konusunda kafasındaki artıyı kazanmış olursunuz. Bunun yerine derme çatma ve dağınık düzensiz bir ofiste yapacağınız işler ise ilk andan itibaren eksi ile başlamanızı sağlar ve siz bunu artıya çevirmeye çalışırsınız. Ofis yenileme işlemi önemlidir.

Misyonumuz

Şirket olarak profesyonel tadilat yaptıracağınız ofisinize en uygun şekilde ve en uygun fiyatlar ile size bir miktar çıkartmak. Yaptığımız işler ile size bir ışık tutarak yapacağımız işlerin temennisi olacağını göstermek. Daha güzel bir ofis ile size ve müşterilerinize kendini daha rahat ve pozitif şekilde bir düşünce oluşturmak. Kendinizi iyi hissedeceğiniz bir yaşam alanı sağlamaktır.

Tadilat İşleri İçin Kadromuz

Tadilat yeni yapım işleminden daha zor bir işlemdir. Bu işlemin düzgün ve estetik sahibi olması için uzman ve profesyonel kişiler ile çalışmak gerekmektedir. Tadilat altında ortaya yeni bir inşa çıkartıyorsunuz. Bunun için çalıştığımız uzman kişiler şu şekildedir: Kırım – yıkım ve taşıma ekibimiz vardır. Sıhhi tesisat ustası, elektrik ustası, sıva ustası, fayans ustası, marangoz, doğramacı, şap ustası, parkeci ve bu ustaların kullanacağı bütün malzemeler şirketimiz tarafından temin edilmektedir.

Tadilat İşlem Sırası Nasıl Olur ?

Tadilat işleri belli bir sıra ile ilerler. Bu sırayı değiştirmeniz, tadilat içerisinde tekrar tadilat yapmanız gibi bir şey olacaktır. İlk olarak ofisinize gelip o an bir ön tasarım ile gerekli malzemeleri ve tadilat fiyatlarını size sunarız. Daha sonra anlaşmamız halinde yıkım ve taşıma ekibimiz devreye girer. Bunların işleri bittikten sonra tesisatçı, elektrik ustası ve diğer ustalar hangi işler öncelikli ise ona göre hareket ederek işlerini sırası ile yaparlar. Bu adım adım yapılan işlemler işimizin bir düzen içerisinde ve size söz verdiğimiz günde biteceğinin teminatıdır.

Tadilat Fiyatlandırması

Bu tadilat fiyatlandırma işlemi standart bir rakam değildir. Bu müşterimizin isteğine ve kullanılacak malzemeye göre değişmektedir. Siz ne kadar güzel ve ne kadar kaliteli malzeme isterseniz tadilat fiyatı da buna bağlı olarak artmaktadır. Ancak fiyatlandırma artması demek o kadar kaliteli bir ofise sahip olmanız demektir. Ofisinizin düzeni ve müşteriler tarafından olumlu tepkiler görmesi sizin iş kazancınızda da bir artış olması demektir.

Tadilat İçin Şirket Seçimi

Bir ofis tadilatı yaptıracak olan herhangi bir firma bu tadilat işlemini uygun ve kaliteli şekilde yapacak olan bir şirket arar ve buna göre işlemlerini ona yaptırır. Hatta ilk önce bir fiyat araştırması yapılır ve daha sonra tercih için sıralama yapılmaya başlar. Bu seçeceğiniz şirket için tercih sıralaması yapılırken ilk önce bakacağınız unsur referanslardır. Tadilat işlerinde referans olması demek bu işleri yapan firmanın çalışmasının düzgün ve kaliteli olması demektir. Firmamız tarafından yapılan ofis tadilatı ve düzenlemelerinde olumlu geri dönüşler oluyor ve bu bizim işimize bağlılığımızın artmasını sağlıyor. Güvenebilmek için güvenli firma seçin.

Etiketler: Ofis Tadilatı, Ofis Tadilatı İstanbul, Ofis Tadilatı Kadiköy, Ofis Tadilatı Ataşehir, Ofis Tadilatı Firmaları, Ofis Tadilatı Şirketleri, Ofis Dekorasyonu, Ofis Dekorasyonu İstanbul

Google no longer supports Google Images API and this plugin can't work.

You can try to use other plugins with the same feature:
WP Picasa Box - http://codecanyon.net/item/wp-picasa-box/16099962
WP Pixabay Search And Insert - http://wpclever.net/downloads/wordpress-pixabay-search-and-insert